Mesaj gönder
Ürünler
Fabrika turu
Evde >

Tung wing electronics(shenzhen) co.,ltd Fabrika turu

Bizimle İletişim
86-0755-28791270
Şimdi iletişime geçin
Tung wing electronics(shenzhen) co.,ltd


Hizmet, Müşteri, Önce Kalite

Tung wing electronics(shenzhen) co.,ltd Tung Kanat Fabrikası
Tung wing electronics(shenzhen) co.,ltd Mühendis departmanı
Tung wing electronics(shenzhen) co.,ltd SMD Yapıştırma Departmanı
Tung wing electronics(shenzhen) co.,ltd Enjeksiyon Departmanı
Tung wing electronics(shenzhen) co.,ltd Tam otomatik baskı makinesi
Tung wing electronics(shenzhen) co.,ltd Üretim Hattımız
Tung wing electronics(shenzhen) co.,ltd QA ve QC departmanı
Tung wing electronics(shenzhen) co.,ltd Ambar
Detay Bilgi
Ana Pazar:
Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında
İşletme Türü:
Üretici , İhracatçı
Markalar:
OEM hizmetleri
Çalışan sayısı:
400~500
Yıllık Satış:
100,000,000-150,000,000
Kurulduğu Yıl:
1987
İhracat c.c:
80% - 90%
Ayrıntılı açıklama

Tung Wing Electronics(Shenzhen)Co.,Ltd, tüketici elektroniği, oyuncak, hediyelik eşya ve diğer ürün alanlarının profesyonel üretimidir.Şirketimiz ağırlıklı olarak ses modülü, LED/fiber modül, plastik elektronik ürünler, elektronik oyuncaklar ve hediyeler, sesli kitap vb. Dahildir. Şirket 1987 yılında Shenzhen'de kurulmuştur.Fabrika binası 8500 metrekareyi kapsıyor.Yıllar süren geliştirme ve sürekli iyileştirmeden sonra, 600'den fazla mevcut çalışan, 100'den fazla personel, 30 mühendis.Şirketimiz mühendislik departmanı, numune alma departmanı, yapıştırma/SMT departmanı, kalıplama departmanı, enjeksiyon departmanı, tampon baskı/serigrafi/boyama departmanı, üretim departmanı, kalite kontrol, kalite güvencesi ve işletme departmanı vb. gibi mükemmel departmanlara sahiptir. Şirket, Hong Bir dizi ürün tasarımı ve geliştirme, kalıp yapma, üretim ve satış yapan Kong sermaye kuruluşu.Ürünlerimiz ağırlıklı olarak Avrupa, Amerika, Japonya, Güney Kore ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir.Hallmark, American Tebrik Kartı gibi birçok ünlü şirketle çok yakın bir işbirliği ilişkisi kurduk.Güçlü geliştirme yeteneklerimiz, birinci sınıf hizmetimiz, strick ürün kalite güvencemiz üzerine her müşteriye OEM/ODM hizmeti sunuyoruz.Matbaa şirketi, oyuncak şirketi ve hediyelik eşya şirketi vb. olan herhangi bir ülke ile uzun süreli dostane bir ilişki kurmayı umuyoruz.

Production Line
İşte SMD yapıştırma departmanımız

İşte üretim hattımız

Şu anda, montaj işleri yapmak için 6 üretim hattının yetenekli işçiler var.

Enjeksiyon Bölümümüz

Kalıp Bölümümüz

OEM/ODM


Tung Kanat Elektronik (Shenzhen) Co, Ltd 1987 yılında, Shenzhen, Çin'de bulunan kuruldu. Başlıca ürünlerimiz ses modülü, LED / fiber optik modülü, plastik elektronik ürünler, elektronik oyuncaklar ve hediyeler vb. Her türlüdür. Güçlü geliştirme yeteneklerimiz, birinci sınıf hizmet, sıkı ürün kalitesi üzerine her müşteriye OEM / ODM hizmeti sunuyoruz. güvence ve zamanında teslimat.Ayrıca, bilimsel organizasyon şirket yapısı ve yönetim sistemine sahibiz. Profesyonel üretim ekibi, kalıp üretimini ve plastik muhafazayı üretmek için enjeksiyon departmanını ve ayrıca enjeksiyon ve SMD departmanını, Slik ekran departmanını 6 üretim ile üretmek için hattının kalifiye işçilerin montaj üretim çalışmalarını yürütmesi, sonunda sıkı QC ve QA test stardards.

R&D
Ürünlerimizin çoğu OEM hizmetidir, profesyonel mühendisimiz müşterinin gereksinimlerine göre doğru ürünleri tasarlayabilir.

İşte Mühendis ekibimiz

Site Haritası |  Gizlilik Politikası | Çin İyi Kalite Bebek Ses Modülü Tedarikçi. Telif hakkı © 2015-2024 Tung wing electronics(shenzhen) co.,ltd . Her hakkı saklıdır.